STB160N75F3
STB160N75F3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STB160N75F3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STB160N75F3
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N-CH 75V 120A D2PAK
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STB160N75F3 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N-CH 75V 120A D2PAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 26729 pcs Φύλλο δεδομένων STx160N75F3
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA
Vgs (Max) ±20V Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή D2PAK Σειρά STripFET™
Rds On (Max) @ Id, Vgs 4 mOhm @ 60A, 10V Έκλυση ενέργειας (Max) 330W (Tc)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Αλλα ονόματα 497-7937-2
STB160N75F3-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 6750pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 85nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 75V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 75V 120A (Tc) 330W (Tc) Surface Mount D2PAK Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 120A (Tc)