Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - Single > SPV1002T40
SPV1002T40
SPV1002T40
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SPV1002T40 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SPV1002T40
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE GEN PURP 40V 16A TO220
Product parameter
Αριθμός μέρος SPV1002T40 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE GEN PURP 40V 16A TO220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4599 pcs Φύλλο δεδομένων SPV1002
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Peak Reverse (Max) Standard
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 16A (DC) Τάσης - Ανάλυση TO-220
Σειρά - Κατάσταση RoHS Tube
Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) - Αντίσταση @ Αν, F -
Πόλωση TO-220-3 Άλλα ονόματα 497-11422-5
SPV1002T40-ND
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή SPV1002T40 Διευρυμένη περιγραφή Diode Standard 40V 16A (DC) Through Hole TO-220
Διαμόρφωση δίοδος 1µA @ 40V Περιγραφή DIODE GEN PURP 40V 16A TO220
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 180mV @ 16A Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 40V
Χωρητικότητα @ VR, F -45°C ~ 175°C