Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - Single > SPV1002D40
SPV1002D40
SPV1002D40
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SPV1002D40 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SPV1002D40
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE GEN PURP 40V 16A D2PAK
Product parameter
Αριθμός μέρος SPV1002D40 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE GEN PURP 40V 16A D2PAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4561 pcs Φύλλο δεδομένων SPV1002
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Peak Reverse (Max) Standard
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 16A (DC) Τάσης - Ανάλυση D²PAK
Σειρά - Κατάσταση RoHS Tube
Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) - Αντίσταση @ Αν, F -
Πόλωση TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή SPV1002D40
Διευρυμένη περιγραφή Diode Standard 40V 16A (DC) Surface Mount D²PAK Διαμόρφωση δίοδος 1µA @ 40V
Περιγραφή DIODE GEN PURP 40V 16A D2PAK Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 180mV @ 16A
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 40V Χωρητικότητα @ VR, F -45°C ~ 175°C