Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - Single > SPV1001T40
SPV1001T40
SPV1001T40
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SPV1001T40 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SPV1001T40
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE GEN PURP 40V 16A TO220AB
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος SPV1001T40 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE GEN PURP 40V 16A TO220AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5420 pcs Φύλλο δεδομένων SPV1001
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 920mV @ 8A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 40V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220AB
Ταχύτητα - Σειρά -
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3
Αλλα ονόματα 497-10808-5 Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -45°C ~ 175°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Standard
Λεπτομερής περιγραφή Diode Standard 40V 16A (DC) Through Hole TO-220AB Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1µA @ 40V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 16A (DC) Χωρητικότητα @ VR, F -