LF18CDT-TRY
LF18CDT-TRY
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LF18CDT-TRY με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LF18CDT-TRY
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 1.8V 500MA DPAK
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs5000 pcs12500 pcs25000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LF18CDT-TRY Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 1.8V 500MA DPAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 223149 pcs Φύλλο δεδομένων LFxx
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 1.3V @ 500mA
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.8V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 16V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DPAK
Σειρά Automotive, AEC-Q100 Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
PSRR 82dB ~ 60dB (120Hz ~ 10kHz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Αλλα ονόματα 497-10194-2
LF18CDTTRY
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 500mA DPAK Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 12mA
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 2mA Τρέχουσες - εξόδου 500mA
Χαρακτηριστικά ελέγχου - Αριθμός μέρους βάσης LF18
Σχετικά προϊόντα
LF15ABDT-TR Image
  • Μέρος#:LF15ABDT-TR
  • Περιγραφή:IC REG LINEAR 1.5V 500MA DPAK
  • Σε απόθεμα:237933
LF18ABDT-TR Image
  • Μέρος#:LF18ABDT-TR
  • Σε απόθεμα:201465
  • Μέρος#:LF16
  • Κατασκευαστές:Apex Tool Group
  • Περιγραφή:DISPLAY,L600 SERIES,LUFKIN TAPES
  • Σε απόθεμα:923
  • Μέρος#:LF18ABPT
  • Περιγραφή:IC REG LINEAR 1.8V 500MA PPAK
LF18CDT Image
  • Μέρος#:LF18CDT
LF18ABV Image
  • Μέρος#:LF18ABV
  • Περιγραφή:IC REG LINEAR 1.8V 500MA TO220AB
  • Μέρος#:LF198H/NOPB
  • Κατασκευαστές:N/A
  • Περιγραφή:IC OPAMP SAMPLE HOLD TO99-8
LF18CV Image
  • Μέρος#:LF18CV