LF15ABDT-TR
LF15ABDT-TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LF15ABDT-TR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LF15ABDT-TR
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 1.5V 500MA DPAK
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs5000 pcs12500 pcs25000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LF15ABDT-TR Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 1.5V 500MA DPAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 237933 pcs Φύλλο δεδομένων LFxx
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 1V @ 200mA (Typ)
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.5V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 16V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DPAK
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
PSRR 82dB ~ 65dB (120Hz ~ 10kHz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Αλλα ονόματα 497-5221-2
LF15ABDT-TR-ND
LF15ABDTTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 500mA DPAK Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 12mA
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 1mA Τρέχουσες - εξόδου 500mA
Χαρακτηριστικά ελέγχου - Αριθμός μέρους βάσης LF15
Σχετικά προϊόντα
LF18ABDT-TR Image
  • Μέρος#:LF18ABDT-TR
  • Περιγραφή:IC REG LINEAR 1.8V 500MA DPAK
  • Σε απόθεμα:201465
  • Μέρος#:LF147J
  • Κατασκευαστές:N/A
  • Περιγραφή:IC OPAMP JFET 4MHZ 14CDIP
  • Σε απόθεμα:13894
LF13WBRB-20S Image
  • Μέρος#:LF13WBRB-20S
  • Κατασκευαστές:Hirose
  • Περιγραφή:CONN RCPT FMALE 20POS SOLDER CUP
LF18ABV Image
  • Μέρος#:LF18ABV
  • Περιγραφή:IC REG LINEAR 1.8V 500MA TO220AB
  • Μέρος#:LF156H
  • Κατασκευαστές:N/A
  • Περιγραφή:IC OPAMP JFET 5MHZ TO99-8