Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Το POLMIC - ρυθμιστές τάσης - γραμμική > LF18ABPT
LF18ABPT
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LF18ABPT με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LF18ABPT
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 1.8V 500MA PPAK
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LF18ABPT Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 1.8V 500MA PPAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 95437 pcs Φύλλο δεδομένων LF00 Series Datasheet
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.7V @ 200mA (Typ)
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.8V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 16V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή PPAK
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-252-5, DPak (4 Leads + Tab), TO-252AD
PSRR 82dB ~ 60dB (120Hz ~ 10kHz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 500mA PPAK Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 12mA
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 1mA Τρέχουσες - εξόδου 500mA
Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable Αριθμός μέρους βάσης LF18
Σχετικά προϊόντα
LF15CDT-TR Image
  • Μέρος#:LF15CDT-TR
  • Περιγραφή:IC REG LINEAR 1.5V 500MA DPAK
  • Σε απόθεμα:101395
  • Μέρος#:LF156H
  • Κατασκευαστές:N/A
  • Περιγραφή:IC OPAMP JFET 5MHZ TO99-8