LDL112D33R
LDL112D33R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LDL112D33R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LDL112D33R
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 3.3V 1.2A 8SO
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LDL112D33R Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 3.3V 1.2A 8SO Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.6V @ 1.2A
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 3.3V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SO
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
PSRR 57dB (1kHz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Αλλα ονόματα 497-15929-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ) Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1.2A 8-SO
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 400µA Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 70µA
Τρέχουσες - εξόδου 1.2A Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable