LDL1117S15R
LDL1117S15R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LDL1117S15R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LDL1117S15R
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 1.5V 1.2A SOT223
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 432904 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LDL1117S15R Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 1.5V 1.2A SOT223 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.6V @ 1.2A
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.5V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 18V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-223
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO)
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση TO-261-4, TO-261AA
PSRR 87dB ~ 65dB (120Hz ~ 100kHz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Αλλα ονόματα 497-17235-6
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ) Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 1.2A SOT-223 Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 500µA
Τρέχουσες - εξόδου 1.2A Χαρακτηριστικά ελέγχου -