LDL1117S12R
LDL1117S12R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LDL1117S12R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LDL1117S12R
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 1.185V 1.2A SOT223
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 660632 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs5000 pcs12500 pcs25000 pcs62500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LDL1117S12R Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 1.185V 1.2A SOT223 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.6V @ 1.2A
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.185V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 18V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-223
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση TO-261-4, TO-261AA
PSRR 87dB ~ 65dB (120Hz ~ 100kHz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Αλλα ονόματα 497-17234-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ) Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 1.2A SOT-223 Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 500µA
Τρέχουσες - εξόδου 1.2A Χαρακτηριστικά ελέγχου -