Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Το POLMIC - ρυθμιστές τάσης - γραμμική > L78S75CV
L78S75CV
L78S75CV
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά L78S75CV με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος L78S75CV
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 7.5V 2A TO220AB
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs50 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος L78S75CV Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 7.5V 2A TO220AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 135377 pcs Φύλλο δεδομένων L78Sxx(C)
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) -
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 7.5V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 35V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220AB
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature, Short Circuit
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3
PSRR 48dB (120Hz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Αλλα ονόματα 497-14164
L78S75CV-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 150°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 7.5V 2A TO-220AB Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 8mA
Τρέχουσες - εξόδου 2A Χαρακτηριστικά ελέγχου -