L78M24CV-DG
L78M24CV-DG
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά L78M24CV-DG με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος L78M24CV-DG
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 24V 500MA TO220
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs50 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος L78M24CV-DG Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 24V 500MA TO220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 89824 pcs Φύλλο δεδομένων L78MxxC
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) -
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 24V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 40V Σειρά -
Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature, Short Circuit Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 PSRR 50dB (120Hz)
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα 497-15584-5
L78M24CV-DG-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 125°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 45 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 24V 500mA
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 6mA Τρέχουσες - εξόδου 500mA