L78S10CV-DG
L78S10CV-DG
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά L78S10CV-DG με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος L78S10CV-DG
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 10V 2A TO220
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος L78S10CV-DG Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 10V 2A TO220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 69908 pcs Φύλλο δεδομένων L78Sxx(C)
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) -
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 10V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 35V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature, Short Circuit
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3
PSRR 47dB (120Hz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Αλλα ονόματα 497-15585-5
L78S10CV-DG-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 150°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 10V 2A TO-220
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 8mA Τρέχουσες - εξόδου 2A