Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Το POLMIC - ρυθμιστές τάσης - γραμμική > L5300GJTR
L5300GJTR
L5300GJTR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά L5300GJTR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος L5300GJTR
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LIN 5V 300MA POWERSSO-12
Product parameter
Αριθμός μέρος L5300GJTR Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LIN 5V 300MA POWERSSO-12 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 81713 pcs Φύλλο δεδομένων L5300GJ
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.5V @ 300mA
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 5V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 40V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή PowerSSO-12
Σειρά Automotive, AEC-Q100 Χαρακτηριστικά προστασίας Over Temperature, Short Circuit
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση PowerSSO-12
PSRR 60dB (100Hz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Αλλα ονόματα 497-11663-2
L5300GJTR-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 300mA PowerSSO-12 Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 4.2mA
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 80µA Τρέχουσες - εξόδου 300mA