L5300EPTTR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά L5300EPTTR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος L5300EPTTR
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 5V 300MA PPAK
Product parameter
Αριθμός μέρος L5300EPTTR Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 5V 300MA PPAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 94745 pcs Φύλλο δεδομένων L5300EPT
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.5V @ 300mA
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 5V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 40V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή PPAK
Σειρά Automotive, AEC-Q100 Χαρακτηριστικά προστασίας Over Temperature, Short Circuit
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση TO-252-5, DPak (4 Leads + Tab), TO-252AD
PSRR 60dB (100Hz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 300mA PPAK
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 4.2mA Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 80µA
Τρέχουσες - εξόδου 300mA Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable