L5300AH7TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά L5300AH7TR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος L5300AH7TR
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 5V 300MA 6HPAK
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος L5300AH7TR Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 5V 300MA 6HPAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 87376 pcs Φύλλο δεδομένων L5300AH7
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.5V @ 300mA
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 5V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 40V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 6-HPAK
Σειρά Automotive, AEC-Q100 Χαρακτηριστικά προστασίας Over Temperature, Short Circuit
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση TO-252-7, DPak (6 Leads + Tab)
PSRR 60dB (100Hz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 300mA 6-HPAK
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 4.2mA Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 80µA
Τρέχουσες - εξόδου 300mA Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable, Reset