Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Το POLMIC - ρυθμιστές τάσης - γραμμική > L4940V85
L4940V85
L4940V85
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά L4940V85 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος L4940V85
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 8.5V 1.5A TO220AB
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος L4940V85 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 8.5V 1.5A TO220AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 95758 pcs Φύλλο δεδομένων L4940
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.9V @ 1.5A
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 8.5V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 17V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220AB
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3
PSRR 68dB (120Hz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 8.5V 1.5A TO-220AB Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 50mA
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 8mA Τρέχουσες - εξόδου 1.5A