L4947PD013TR
L4947PD013TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά L4947PD013TR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος L4947PD013TR
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 5V 500MA POWERSO20
(σε δολάρια ΗΠΑ)
600 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος L4947PD013TR Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 5V 500MA POWERSO20 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 36376 pcs Φύλλο δεδομένων L4947PD
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.75V @ 500mA
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 5V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 26V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή PowerSO-20
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 20-SOIC (0.433", 11.00mm Width) Exposed Pad
PSRR 60dB (120Hz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 500mA PowerSO-20 Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 180mA
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 13mA Τρέχουσες - εξόδου 500mA