L4940D2T85
L4940D2T85
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά L4940D2T85 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος L4940D2T85
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 8.5V 1.5A D2PAK
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος L4940D2T85 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 8.5V 1.5A D2PAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 93472 pcs Φύλλο δεδομένων L4940xx
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.9V @ 1.5A
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 8.5V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 17V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή D2PAK
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
PSRR 68dB (120Hz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 8.5V 1.5A D2PAK Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 50mA
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 8mA Τρέχουσες - εξόδου 1.5A