BZW50-180
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά BZW50-180 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | BZW50-180 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | STMicroelectronics |
| Περιγραφή | TVS DIODE 180V 410V R-6 |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 1 pcs | 10 pcs | |||
Product parameter
| Αριθμός μέρος | BZW50-180 | Κατασκευαστής | STMicroelectronics |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | TVS DIODE 180V 410V R-6 | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 37397 pcs | Φύλλο δεδομένων | BZW50-10, B,180, B |
| Κατηγορία | Προστασία κυκλώματος | Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) | 180V |
| Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp | 410V | Τάση - Ανάλυση (Min) | 200V |
| Μονοκατευθυντικά κανάλια | 1 | Τύπος | Zener |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | R-6 | Σειρά | BZW50, TRANSIL™ |
| Προστασία γραμμής ισχύος | No | Ισχύς - μέγιστη παλμός | 5000W (5kW) |
| Συσκευασία | Cut Tape (CT) | Συσκευασία / υπόθεση | R6, Axial |
| Αλλα ονόματα | 497-6628-1 | Θερμοκρασία λειτουργίας | - |
| τοποθέτηση Τύπος | Through Hole | Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) | 146A (8/20µs) | Χωρητικότητα @ Συχνότητα | 1500pF @ 1MHz |