Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > BZW50-120B
BZW50-120B
BZW50-120B
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά BZW50-120B με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος BZW50-120B
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TVS DIODE 120V 274V R-6
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs300 pcs500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος BZW50-120B Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TVS DIODE 120V 274V R-6 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 63438 pcs Φύλλο δεδομένων BZW50-10, B,180, B
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 120V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 274V Τάση - Ανάλυση (Min) 133V
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή R-6
Σειρά BZW50, TRANSIL™ Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 5000W (5kW) Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση R6, Axial Αλλα ονόματα 497-12760-3
BZW50-120B-ND
BZW50120B
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 30 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 219A (8/20µs)
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 950pF @ 1MHz Αμφίδρομα κανάλια 1