Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > BZW50-100
BZW50-100
BZW50-100
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά BZW50-100 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος BZW50-100
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TVS DIODE 100V 228V R-6
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος BZW50-100 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TVS DIODE 100V 228V R-6 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 36381 pcs Φύλλο δεδομένων BZW50-10, B,180, B
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 100V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 228V Τάση - Ανάλυση (Min) 111V
Μονοκατευθυντικά κανάλια 1 Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή R-6 Σειρά BZW50, TRANSIL™
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 5000W (5kW)
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση R6, Axial
Αλλα ονόματα 497-12474-1
BZW50100
Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 263A (8/20µs)
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 2300pF @ 1MHz Αριθμός μέρους βάσης BZW50