Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > BZW50-180RL
BZW50-180RL
BZW50-180RL
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά BZW50-180RL με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος BZW50-180RL
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TVS DIODE 180V 410V R-6
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος BZW50-180RL Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TVS DIODE 180V 410V R-6 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 68224 pcs Φύλλο δεδομένων BZW50-10, B,180, B
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 180V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 410V Τάση - Ανάλυση (Min) 200V
Μονοκατευθυντικά κανάλια 1 Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή R-6 Σειρά BZW50, TRANSIL™
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 5000W (5kW)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση R6, Axial
Αλλα ονόματα 497-4612-2
BZW50180RL
Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 146A (8/20µs) Χωρητικότητα @ Συχνότητα 1500pF @ 1MHz