BTA12-600TWRG
BTA12-600TWRG
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά BTA12-600TWRG με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος BTA12-600TWRG
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TRIAC SENS GATE 600V 12A TO220AB
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs50 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος BTA12-600TWRG Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TRIAC SENS GATE 600V 12A TO220AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 74805 pcs Φύλλο δεδομένων BT(A,B)12, T12xx
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - μέλος Off 600V
Τάσης - Πύλη Trigger (VGT) (Max) 1.3V Triac Τύπος Logic - Sensitive Gate
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220AB Σειρά -
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3
Αλλα ονόματα 497-12443-5
BTA12-600TWRG-ND
BTA12600TWRG
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή TRIAC Logic - Sensitive Gate 600V 12A Through Hole TO-220AB
Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (RMS)) (Max) 12A Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 120A, 126A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 10mA Τρέχουσες - Πύλη Trigger (IGT) (Max) 5mA