BTA12-600BW
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά BTA12-600BW με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
|---|---|
| Κατασκευαστής | STMicroelectronics |
| Περιγραφή | TRIAC ALTERNISTOR 600V TO220AB |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 1250 pcs | ||||
Product parameter
| Αριθμός μέρος | BTA12-600BW | Κατασκευαστής | STMicroelectronics |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | TRIAC ALTERNISTOR 600V TO220AB | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 85622 pcs | Φύλλο δεδομένων | BT(A,B)12, T12xx |
| Κατηγορία | Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών | Τάσης - μέλος Off | 600V |
| Τάσης - Πύλη Trigger (VGT) (Max) | 1.3V | Triac Τύπος | Alternistor - Snubberless |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | TO-220AB | Σειρά | Snubberless™ |
| Συσκευασία | Tube | Συσκευασία / υπόθεση | TO-220-3 |
| Αλλα ονόματα | 497-2396 497-2396-5-ND |
Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| τοποθέτηση Τύπος | Through Hole | Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant | Λεπτομερής περιγραφή | TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 12A Through Hole TO-220AB |
| Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (RMS)) (Max) | 12A | Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) | 120A, 126A |
| Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) | 50mA | Τρέχουσες - Πύλη Trigger (IGT) (Max) | 50mA |