BTA12-600CW
BTA12-600CW
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά BTA12-600CW με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος BTA12-600CW
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TRIAC ALTERNISTOR 600V TO220AB
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος BTA12-600CW Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TRIAC ALTERNISTOR 600V TO220AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 78945 pcs Φύλλο δεδομένων BT(A,B)12, T12xx
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - μέλος Off 600V
Τάσης - Πύλη Trigger (VGT) (Max) 1.3V Triac Τύπος Alternistor - Snubberless
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220AB Σειρά Snubberless™
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Λεπτομερής περιγραφή TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 12A Through Hole TO-220AB Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (RMS)) (Max) 12A
Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 120A, 126A Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 35mA
Τρέχουσες - Πύλη Trigger (IGT) (Max) 35mA Διαμόρφωση Single