Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - πίνακες > BAS70-08SFILM
BAS70-08SFILM
BAS70-08SFILM
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά BAS70-08SFILM με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος BAS70-08SFILM
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT323
(σε δολάρια ΗΠΑ)
9000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος BAS70-08SFILM Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT323 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 681650 pcs Φύλλο δεδομένων BAS70
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1V @ 15mA
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 70V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-323-6L
Ταχύτητα Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Αλλα ονόματα 497-8491-2 Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση 150°C (Max)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Schottky
Διαμόρφωση δίοδος 3 Independent Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 3 Independent Schottky 70V 70mA (DC) Surface Mount 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 10µA @ 70V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 70mA (DC)
Αριθμός μέρους βάσης BAS70-08S
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:BAS70-07,215
  • Κατασκευαστές:Nexperia
  • Περιγραφή:DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT143B
  • Σε απόθεμα:882743
BAS70-G Image
  • Μέρος#:BAS70-G
  • Κατασκευαστές:Comchip Technology
  • Περιγραφή:DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOT23-3