Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - πίνακες > BAS70-06FILM
BAS70-06FILM
BAS70-06FILM
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά BAS70-06FILM με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος BAS70-06FILM
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT23-3
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs30000 pcs75000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος BAS70-06FILM Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT23-3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1305610 pcs Φύλλο δεδομένων BAS70
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1V @ 15mA
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 70V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-3
Ταχύτητα Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Αλλα ονόματα 497-15721-2
BAS70-06FILM-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση 150°C (Max)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Schottky Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Anode
Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 70V 70mA (DC) Surface Mount TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 10µA @ 70V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 70mA (DC) Αριθμός μέρους βάσης BAS70-06