Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - πίνακες > BAS70-07P6FILM
BAS70-07P6FILM
BAS70-07P6FILM
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά BAS70-07P6FILM με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος BAS70-07P6FILM
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT666
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος BAS70-07P6FILM Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT666 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 137999 pcs Φύλλο δεδομένων BAS70
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1V @ 15mA
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 70V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-666
Ταχύτητα Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed Σειρά -
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση SOT-563, SOT-666
Αλλα ονόματα 497-5692-6 Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση 150°C (Max)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Schottky
Διαμόρφωση δίοδος 2 Independent Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 2 Independent Schottky 70V 70mA (DC) Surface Mount SOT-563, SOT-666
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 10µA @ 70V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 70mA (DC)