Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 400LEX2.2MEFC8X9
400LEX2.2MEFC8X9
400LEX2.2MEFC8X9
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 400LEX2.2MEFC8X9 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 400LEX2.2MEFC8X9
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 2.2UF 20% 400V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 400LEX2.2MEFC8X9 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 2.2UF 20% 400V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 359102 pcs Φύλλο δεδομένων Lead Forming Codes SpecLEX Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 400V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm) Σειρά LEX
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 36mA @ 120Hz Ακροαματικότητα -