Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 400LEX1MEFC6.3X11
400LEX1MEFC6.3X11
400LEX1MEFC6.3X11
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 400LEX1MEFC6.3X11 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 1UF 20% 400V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 400LEX1MEFC6.3X11 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 1UF 20% 400V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 537289 pcs Φύλλο δεδομένων Lead Forming Codes SpecLEX Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 400V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.248" Dia (6.30mm) Σειρά LEX
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 24mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 48mA @ 100kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Αλλα ονόματα 1189-2719 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks Ισόβια @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C
μόλυβδος Απόσταση 0.098" (2.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 1µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 125°C χωρητικότητα 1µF