Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 400LEX1R8MEFC8X9
400LEX1R8MEFC8X9
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 400LEX1R8MEFC8X9 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 400LEX1R8MEFC8X9
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM RAD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 400LEX1R8MEFC8X9 Κατασκευαστής Rubycon
Διαθέσιμη ποσότητα 362845 pcs Φύλλο δεδομένων Lead Forming Codes SpecLEX Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 400V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm) Σειρά LEX
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 33mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 66mA @ 100kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 26 Weeks Ισόβια @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C
μόλυβδος Απόσταση 0.138" (3.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.433" (11.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 1.8µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 125°C χωρητικότητα 1.8µF