Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 35JGV4.7M4X6.1
35JGV4.7M4X6.1
35JGV4.7M4X6.1
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 35JGV4.7M4X6.1 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 35JGV4.7M4X6.1
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 4.7UF 20% 35V SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 35JGV4.7M4X6.1 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 4.7UF 20% 35V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 35V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.157" Dia (4.00mm) Σειρά JGV
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 15mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 22.5mA @ 10kHz
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Πόλωση Polar
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.240" (6.10mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 4.7µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 4.7µF εφαρμογές Automotive, High Temperature Reflow