Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 35JGV100M8X10.5
35JGV100M8X10.5
35JGV100M8X10.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 35JGV100M8X10.5 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 35JGV100M8X10.5
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 100UF 20% 35V SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 35JGV100M8X10.5 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 100UF 20% 35V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 35V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm) Σειρά JGV
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 180mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 216mA @ 10kHz
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Πόλωση Polar
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 26 Weeks
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 100µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 100µF εφαρμογές Automotive, High Temperature Reflow
Σχετικά προϊόντα
35JEV47M6.3X8 Image
  • Μέρος#:35JEV47M6.3X8
  • Κατασκευαστές:Rubycon
  • Περιγραφή:CAP ALUM 47UF 20% 35V SMD
  • Σε απόθεμα:373556
35J7R5 Image
  • Μέρος#:35J7R5
  • Κατασκευαστές:Ohmite
  • Περιγραφή:RES 7.5 OHM 5W 5% AXIAL