Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 35JEV33M6.3X5.5
35JEV33M6.3X5.5
35JEV33M6.3X5.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 35JEV33M6.3X5.5 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 35JEV33M6.3X5.5
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 33UF 20% 35V SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 35JEV33M6.3X5.5 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 33UF 20% 35V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 492625 pcs Φύλλο δεδομένων Lead Forming Codes SpecJEV Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 35V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.248" Dia (6.30mm) Σειρά JEV
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 58mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 87mA @ 10kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.217" (5.50mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 33µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 33µF εφαρμογές High Temperature Reflow