Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > 250MPH104J
250MPH104J
250MPH104J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 250MPH104J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 250MPH104J
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP FILM 0.1UF 5% 250VDC RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 250MPH104J Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP FILM 0.1UF 5% 250VDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 217797 pcs Φύλλο δεδομένων MPH Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 250V
Τάση Αξιολόγηση - AC - Ανοχή ±5%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 0.413" L x 0.276" W (10.50mm x 7.00mm)
Σειρά MPH Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα 1189-1803
1189-1803-2-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 46 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.532" (13.50mm)
Χαρακτηριστικά Low ESR διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 0.1µF Film Capacitor 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial χωρητικότητα 0.1µF