Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 250LSW4700M64X100
250LSW4700M64X100
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 250LSW4700M64X100 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή SCREW TERMINAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 250LSW4700M64X100 Κατασκευαστής Rubycon
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 250V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.520" Dia (64.00mm) Σειρά LSW
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Screw Terminals Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ισόβια @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 1.110" (28.20mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 4.055" (103.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 4700µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 4700µF εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
250MT Image
  • Μέρος#:250MT
  • Κατασκευαστές:Bussmann (Eaton)
  • Περιγραφή:FUSE CRTRDGE 250A 690VAC/500VDC