Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 250LSW2200MEFC51X98
250LSW2200MEFC51X98
250LSW2200MEFC51X98
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 250LSW2200MEFC51X98 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 2200UF 20% 250V SCREW
(σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 250LSW2200MEFC51X98 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 2200UF 20% 250V SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 250V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.008" Dia (51.00mm) Σειρά LSW
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 3.8A @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 4.484A @ 10kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Screw Terminals
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ισόβια @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.858" (21.80mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 3.976" (101.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 2200µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 2200µF