RP15-2412SOFW-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RP15-2412SOFW-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
|---|---|
| Κατασκευαστής | RECOM Power |
| Περιγραφή | DC DC CONVERTER 12V 15W |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | Get a quote | ||||
- Παράμετρος προϊόντος
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | RP15-2412SOFW-R | Κατασκευαστής | RECOM Power |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | DC DC CONVERTER 12V 15W | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 4513 pcs | Φύλλο δεδομένων | RP15-OFW Series Datasheet |
| Κατηγορία | Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount | Τάσης - Έξοδος 3 | - |
| Τάσης - Έξοδος 2 | - | Τάσης - Υλοποίηση 1 | 12V |
| Τάσης - Απομόνωση | 2.25kV | Τάση - Εισόδου (Min) | 9V |
| Τάση - Εισόδου (Max) | 36V | Τύπος | Isolated Module |
| Μέγεθος / Διαστάσεις | 1.10" L x 0.94" W x 0.33" H (27.9mm x 23.9mm x 8.5mm) | Σειρά | POWERLINE RP15-SOFW |
| Ισχύς (Watts) | 15W | Συσκευασία | Tape & Reel (TR) |
| Συσκευασία / υπόθεση | 6-SMD Module, 4 Leads | Αλλα ονόματα | 30900026 RP152412SOFWR |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C | Αριθμός Εξόδων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount | Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Αποδοτικότητα | 86% | Λεπτομερής περιγραφή | Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 1.3A 9V - 36V Input |
| Τρέχουσες - εξόδου (Max) | 1.3A | εφαρμογές | ITE (Commercial) |