RP15-2412SOF/P-R
RP15-2412SOF/P-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RP15-2412SOF/P-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RP15-2412SOF/P-R
Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 12V 15W
Product parameter
Αριθμός μέρος RP15-2412SOF/P-R Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 12V 15W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5258 pcs Φύλλο δεδομένων RP15-OF Series Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 12V
Τάσης - Απομόνωση 2.25kV Τάση - Εισόδου (Min) 18V
Τάση - Εισόδου (Max) 36V Τύπος Isolated Module