RP15-2412SOF-R
RP15-2412SOF-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RP15-2412SOF-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RP15-2412SOF-R
Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 12V 15W
Product parameter
Αριθμός μέρος RP15-2412SOF-R Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 12V 15W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4745 pcs Φύλλο δεδομένων RP15-OF Series Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 12V
Τάσης - Απομόνωση 2.25kV Τάση - Εισόδου (Min) 18V
Τάση - Εισόδου (Max) 36V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.10" L x 0.94" W x 0.33" H (27.9mm x 23.9mm x 8.5mm) Σειρά POWERLINE RP15-SOF
Ισχύς (Watts) 15W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD Module, 4 Leads Αλλα ονόματα 30900020
RP152412SOFR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά OCP, OVP, SCP
Αποδοτικότητα 87% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 1.25A 18V - 36V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1.25A εφαρμογές ITE (Commercial)
Σχετικά προϊόντα
RP15-2412SOF Image
  • Μέρος#:RP15-2412SOF
  • Κατασκευαστές:RECOM Power