Σπίτι > Προϊόντα > Ηλεκτρονόμοι > Ρελέ ισχύος, πάνω από 2 ενισχυτές > SFS5-L-DC48V-D
SFS5-L-DC48V-D
SFS5-L-DC48V-D
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SFS5-L-DC48V-D με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SFS5-L-DC48V-D
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY SAFETY 6PST 6A 48V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SFS5-L-DC48V-D Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY SAFETY 6PST 6A 48V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3176 pcs Φύλλο δεδομένων SF Series Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρονόμοι Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 36 VDC
Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 4.8 VDC Στυλ λήξης PC Pin
εναλλαγή τάσης 250VAC, 30VDC - Max Σειρά SFS
Χρόνος αποδέσμευσης 20ms Τύπος ρελέ Safety
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C