Σπίτι > Προϊόντα > Ηλεκτρονόμοι > Ρελέ ισχύος, πάνω από 2 ενισχυτές > SFS5-DC48V
SFS5-DC48V
SFS5-DC48V
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SFS5-DC48V με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SFS5-DC48V
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY SAFETY 6PST 6A 48V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SFS5-DC48V Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY SAFETY 6PST 6A 48V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3993 pcs Φύλλο δεδομένων SF Series Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρονόμοι Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 36 VDC
Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 4.8 VDC Στυλ λήξης PC Pin
εναλλαγή τάσης 250VAC, 30VDC - Max Σειρά SFS
Χρόνος αποδέσμευσης 20ms Τύπος ρελέ Safety
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C