Σπίτι > Προϊόντα > Ηλεκτρονόμοι > Ρελέ ισχύος, πάνω από 2 ενισχυτές > SFS5-DC12V
SFS5-DC12V
SFS5-DC12V
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SFS5-DC12V με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SFS5-DC12V
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY SAFETY 6PST 6A 12V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SFS5-DC12V Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY SAFETY 6PST 6A 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3340 pcs Φύλλο δεδομένων SF Series Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρονόμοι Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 9 VDC
Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 1.2 VDC Στυλ λήξης PC Pin
εναλλαγή τάσης 250VAC, 30VDC - Max Σειρά SFS
Χρόνος αποδέσμευσης 20ms Τύπος ρελέ Safety
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C