Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - Single > MA2SD300GL
MA2SD300GL
MA2SD300GL
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MA2SD300GL με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MA2SD300GL
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 30V 100MA SSMINI2
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος MA2SD300GL Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 30V 100MA SSMINI2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5296 pcs Φύλλο δεδομένων MA2SD300GL
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 580mV @ 100mA
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 30V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SSMini2-F4
Ταχύτητα Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed Σειρά -
Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 1ns Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση SC-79, SOD-523 Αλλα ονόματα MA2SD300GLTR
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση 125°C (Max) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Diode Τύπος Schottky Λεπτομερής περιγραφή Diode Schottky 30V 100mA Surface Mount SSMini2-F4
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 2µA @ 30V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 100mA
Χωρητικότητα @ VR, F 9pF @ 0V, 1MHz Αριθμός μέρους βάσης MA2SD30