Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - Single > MA2SD100GL
MA2SD100GL
MA2SD100GL
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MA2SD100GL με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MA2SD100GL
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 20V 200MA SSMINI2
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος MA2SD100GL Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 20V 200MA SSMINI2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4627 pcs Φύλλο δεδομένων MA2SD100G Datasheet
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 470mV @ 200mA
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 20V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SSMini2-F4
Ταχύτητα Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed Σειρά -
Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 3ns Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση SC-79, SOD-523 Αλλα ονόματα MA2SD100GLCT
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση 125°C (Max) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Diode Τύπος Schottky Λεπτομερής περιγραφή Diode Schottky 20V 200mA Surface Mount SSMini2-F4
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 20µA @ 10V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 200mA