MA2SP0500L
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MA2SP0500L με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | MA2SP0500L |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Panasonic |
| Περιγραφή | DIODE PIN 60V 50MA SSMINI-2P |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 100 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | |||
- Παράμετρος προϊόντος
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | MA2SP0500L | Κατασκευαστής | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | DIODE PIN 60V 50MA SSMINI-2P | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 356250 pcs | Φύλλο δεδομένων | MA2SP0500L |
| Κατηγορία | Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών | Τάσης - Peak Reverse (Max) | 60V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | SSMini2-F1 | Σειρά | - |
| Αντίσταση @ Αν, F | 5.5 Ohm @ 10mA, 100MHz | Συσκευασία | Cut Tape (CT) |
| Συσκευασία / υπόθεση | SC-79, SOD-523 | Αλλα ονόματα | MA2SP0500LCT MACT2SP0500LCT |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 150°C (TJ) | Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Λεπτομερής περιγραφή | RF Diode PIN - Single 60V 50mA SSMini2-F1 | Τρέχουσες - Max | 50mA |
| Χωρητικότητα @ VR, F | 2.4pF @ 0V, 1MHz | Αριθμός μέρους βάσης | MA2SP05 |