LC4HW-R6-DC24VS
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LC4HW-R6-DC24VS με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
|---|---|
| Κατασκευαστής | Panasonic |
| Περιγραφή | COUNTER LCD 6 CHAR 12-24V PNL MT |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
Product parameter
| Αριθμός μέρος | LC4HW-R6-DC24VS | Κατασκευαστής | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Διαθέσιμη ποσότητα | 910 pcs | Φύλλο δεδομένων | LC4HW Series Datasheet |
| Κατηγορία | Βιομηχανικοί έλεγχοι | Βάρος | - |
| Τάσης - Προμήθεια | 12 ~ 24VDC | Τύπος | Preset |
| Μορφή ώρας | - | Στυλ λήξης | Screw Terminal |
| Σειρά | LC4H | Επαναφορά | External, Front Panel |
| Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις | Square - 45.00mm x 45.00mm | Τύπος εξόδου | Relay |
| Αλλα ονόματα | 1110-2488 LC4HW-R6-DC24VS-ND Q1353564 |
Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C ~ 55°C |
| τοποθέτηση Τύπος | Panel Mount | Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Τύπος εισόδου | No Voltage | Προστασία Ingress | IP66 - Dust Tight, Water Resistant |
| οθόνη Τύπος | LCD - Dual Color Characters, Backlight | Εμφάνιση χαρακτήρων - Ύψος | - |
| Μετρήστε Τιμή | 30Hz, 5kHz |