Σπίτι > Προϊόντα > Βιομηχανικοί έλεγχοι > Μετρητές πίνακα - μετρητές, μετρητές > LC4HL-R6-AC240V
LC4HL-R6-AC240V
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LC4HL-R6-AC240V με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LC4HL-R6-AC240V
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή COUNTER LCD 6 CHAR 100-240V PNL
Product parameter
Αριθμός μέρος LC4HL-R6-AC240V Κατασκευαστής Panasonic
Διαθέσιμη ποσότητα 1120 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Βιομηχανικοί έλεγχοι Βάρος -
Τάσης - Προμήθεια 100 ~ 240VAC Τύπος Batch, Tachometer, Totalizer
Μορφή ώρας - Στυλ λήξης Plug In, 11 Pin (Octal)
Σειρά LC4H Επαναφορά External, Front Panel
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Square - 45.00mm x 45.00mm Τύπος εξόδου Relay
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 55°C Τρόπος λειτουργίας Up, Down, Command, Individual, Quadrature
Αριθμός χαρακτήρων ανά σειρά 6, 6 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Εμφάνιση χαρακτήρων - Ύψος - Μετρήστε Τιμή 30Hz, 5kHz