Σπίτι > Προϊόντα > Βιομηχανικοί έλεγχοι > Μετρητές πίνακα - μετρητές, μετρητές > LC4HL8-R6-AC240V
LC4HL8-R6-AC240V
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LC4HL8-R6-AC240V με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LC4HL8-R6-AC240V
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή COUNTER LCD 6 CHAR 100-240V PNL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LC4HL8-R6-AC240V Κατασκευαστής Panasonic
Διαθέσιμη ποσότητα 1159 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Βιομηχανικοί έλεγχοι Βάρος -
Τάσης - Προμήθεια 100 ~ 240VAC Τύπος Batch, Tachometer, Totalizer
Μορφή ώρας - Στυλ λήξης Plug In, 8 Pin (Octal)
Σειρά LC4H Επαναφορά External, Front Panel
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Square - 45.00mm x 45.00mm Τύπος εξόδου Relay
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 55°C Τρόπος λειτουργίας Up, Down, Command, Individual, Quadrature
Αριθμός χαρακτήρων ανά σειρά 6, 6 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος εισόδου No Voltage
Προστασία Ingress IP66 - Dust Tight, Water Resistant οθόνη Τύπος LCD - Black Characters
Εμφάνιση χαρακτήρων - Ύψος - Μετρήστε Τιμή 30Hz, 5kHz